מודרניות, מינימליזם ופונקציונליות מושלמת במראה עכשווי ייחודי

הקצב והסטייל של העיר הגדולה אצלכם בבית: המטבח המודרני מאופיין באלגנטיות שאין לה תאריך תפוגה. קווים נקיים, עיצוב מינימליסטי ונגיעות של סטייל עכשווי מאפיינים את העבודה שלנו בעת תכנון מטבח מודרני. סגנון זה מאופיין בשמירה על פלטת צבעים אופיינית בגווני שחור-לבן, כולל אלמנטים מטאליים המשווים למטבח מראה עכשווי אשר מתאים לאורח החיים המודרני. צביעת המטבח המודרני מתאפיינת בקווים נקיים ומבריקים המעניקים לו את המראה אשר היה לסימן ההיכר שלו.

המטבח המודרני מאפשר "הסתרת" מכשירים חשמליים ואלמנטים שונים על מנת ליצור מראה נקי ומינימליסטי תוך מיקוד באווירה של ניקיון, סטריליות ומודרניות. במטבח מסוג זה ניתן לראות מכשירים חשמליים המוסווים כחלק מהעיצוב והגימור הכולל, תאורת לדים נסתרת או גלויה ליצירת מראה מודרני ואלמנטים נוספים אשר הופכים מטבח זה לחלל מינימליסטי מרתק.

תהליך התכנון של מטבח מודרני מהווה אתגר עיצובי ברמה הגבוהה ביותר אשר משלב בתוכו בראש ובראשונה הקשבה מלאה לצרכי ורצונות הלקוח, היכרות עם הציוד והמכשירים אשר המטבח אמור להכיל, הבנה אלו חומרים הם המתאימים ביותר לחלל המיועד, אלו משטחי עבודה נדרשים ועוד.

המטבח המודרני נועד להוות את המתחם האולטימטיבי בבתים מעוצבים עבור אלו השואפים לשלמות והקפדה חסרת פשרות על הפרטים הקטנים. אנחנו פועלים על מנת לספק להם את החלום שלהם עד הפרט האחרון.

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ולתכנן את המטבח המודרני שלכם אשר יהווה יצירה עיצובית – פונקציונלית מושלמת והגשמה של חלום.

צרו איתנו קשר בטלפון 04-6779393
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן