אווירה רגועה, חמה וביתית והשראה קולינרית ממקומות רחוקים

לבשל כמו בפרובנס, לאכול בבית: המטבח הכפרי מצליח לחבר בין הטבע לחיים המודרניים, וליצור אווירה משפחתית ונעימה. סגנון זה הוא קריצה עכשווית לבית הכפר האנגלי המסורתי שממשיך להקסים את אירופה ומציע נגיעות עיצוביות של פרובאנס אצלכם בבית.  מטבח זה היה לשם נרדף לסטנדרט חיים גבוה, לחיבור לקולינריה איכותיות ואהבה לבישול.

ליבו של העיצוב הוא עבודת נגרות איכותית וחומר הגלם המרכזי במטבח הזה הוא משטחי עץ גושני , דלתות העבודות שלנו מתאפיינות בשילובים מרעננים של סוגים שונים של עיטורים, קרניזים, פרזולים איכותיים בעלי נוכחות, שיפועים, פיתוחים ומרקמי עץ שיוצרים מראה ביתי, פסטורלי וחמים. משטחי העבודה במטבח כפרי הם רחבי ידיים ומאפשרים עבודה נוחה ומקנה לחלל מראה יוקרתי מצד אחד ומזמין ועוטף מצד שני.

פלטת הצבעים המאפיינת מטבחים מסוג זה היא בגווני החום וגווני אדמה המעניקים להם את הסגנון הייחודי המעניק השראה לאלו אשר רואים במטבח את לב הבית ואת הבישול והאירוח למרכז תוסס של חיים ושמחה. סגנון זה מתאים לאלו שרוצים להכניס אלמנטים של טבע לתוך החיים האישיים ולקבל השראה ממטבחים בעלי נוכחות ומשמעות.

עיצוב מטבח כפרי הוא מומחיות הדורשת היכרות מעמיקה עם המוטיבים העיצוביים והחומרים המרכיבים מטבח מסוג זה. בנוסף , עיצוב המטבח צריך לשרת בצורה מלאה את בני הבית, אורח החיים שלהם ואהבתם לאוכל ואירוח. אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ עם מעצבת מומחית שתתאים עבורכם את המטבח הכפרי המושלם.

צרו איתנו קשר בטלפון 04-6779393
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן